ManpowerGroup Sp. z o.o.

Operator maszyn

Miejsce pracy: Radom, Grójec, Białobrzegi, Warka, Tarczyn, Pionki, Piaseczno, Nadarzyn

Nowe wyższe stawki + bezpłatny transport
Miejsce pracy: Stefanowo k. Wólki Kosowskiej

Oferta:

  • Konkurencyjne zarobki
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Bezpłatny dojazd: Radom, Grójec, Warka, Tarczyn, Białobrzegi
  • Bogaty pakiet benefitów ManpowerGroup: dostęp do karty MultiSport, prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia grupowego PZU, platformy MyBenefit oraz programu rabatowego ManpowerGroup Premium ze zniżkami na produkty i usługi wielu firm, sklepów, obiektów sportowych, teatrów i restauracji
  • Wsparcie ze strony konsultanta Manpower na każdym etapie rekrutacji oraz zatrudnienia!

Wymagania:

  • Posiadanie książeczki sanitarno-epidemiologicznej
  • Doświadczenie przy obsłudze maszyn
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie 4-brygadowym

Zadania:

  • Operowanie maszynami produkcyjnymi
  • Prowadzenie dokumentacji
  • Nadzór nad procesem produkcyjnym
  • Dbanie o jakość produktów oraz stanowiska pracy

Zainteresowany? Napisz SMS o treści 'przyprawy' pod numer 696 016 687 - oddzwonimy do Ciebie.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials