ManpowerGroup Sp. z o.o.

Operator maszyn

Miejsce pracy: Radom, Grójec, Białobrzegi, Tarczyn, Warka

Miejsce pracy: Stefanowo k. Wólki Kosowskiej

Oferta:

  • Bezpłatny transport pracowniczy (Radom - Jedlińsk - Białobrzegi - Grójec - Tarczyn)
  • Umowa o pracę (pełny etat)
  • Wynagrodzenie 21 zł brutto/h
  • Praca od poniedziałku do piątku (możliwa praca w weekend)
  • Perspektywa długiej współpracy
  • Dostęp do napojów ciepłych i zimnych
  • Możliwość bezpośredniego zatrudnienia

Wymagania:

  • Posiadanie książeczki sanitarno-epidemiologicznej
  • Mile widziane doświadczenie na powyższym stanowisku pracy
  • Chęć do pracy w systemie trzech zmian lub w systemie 4-brygadowym (+25% za weekend) - Ty wybierasz!
  • Dyspozycyjność

Zadania:

  • Operowanie maszynami produkcyjnymi
  • Wsypywanie asortymentu do maszyny
  • Nadzór nad procesem produkcyjnym
  • Dbanie o jakość produktów oraz stanowiska pracy

Zainteresowany?
Napisz SMS o treści ’PRZYPRAWY’ pod numer 696 016 687 - oddzwonimy do Ciebie.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy