Opis stanowiska pracy

AWG Sp. z o.o. jest działającą na rynku polskim agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej nr 10052

Lokalizacja: Poznań/ Złotkowo
 Stanowisko: Operator maszyn z możliwością przyuczenia na Tokarza

Obowiązki:
-Obsługa tokarek sterowanych numerycznie CNC
-Wymiana narzędzi, regulacja oraz kontrola
-Realizacja planów produkcyjnych i zamówień,
 -Kontrola jakości wykonanych elementów

Oczekiwania:
-Umiejętność czytania rysunku technicznego
-Doświadczenie  w obsłudze tokarek sterowanych numerycznie CNC
-Obsługa elektronarzędzi
-Zdolności manualne

Oferujemy:
-Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio przez Klienta
-Możliwość rozwoju i awansu
-Wynagrodzenie od 4200 - 4900,00 zł brutto
-Premie za realizację planu  do 16%
-Prace 7-15

Jeśli masz pytania zadzwoń lub wyślij SMS o treści "podolany" pod numer 887 773 855 umówimy się na spotkanie!

Prezentacja firmy

Jesteśmy Agencją Pracy Tymczasowej specjalizującą się w rekrutacj... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/07/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
4 200PLN - 4 900PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Do 16% premii
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy