Work Service S.A.
Grupa Work Service dziala od 1999 roku i jest najwieksza agencja zatrudnienia w Polsce. Oferujemy prace tymczasowa, stala i za granica. Kazdego roku dzieki nam zatrudnienie znajduje blisko 300 tysiecy osób. Juz ponad 3000 pracodawców wybralo Work Service na swojego partnera w biznesie, dlatego jestesmy w stanie znalezc dla Ciebie najbardziej odpowiednie miejsce pracy u sprawdzonych pracodawców.

Operator Maszyn

Miejsce pracy: Poznań

Obecnie dla Naszego Klienta, najnowocześniejszej fabryki w Wielkopolsce poszukujemy pracowników którzy w sumienny i rzetelny sposób będą realizować powierzone zadania.
Jesteś zainteresowany? Zapoznaj się ze szczegółami poniżej i aplikuj już dziś.

Zakres obowiązków:
• obsługa nowoczesnych maszyn i urządzeń,
• wytwarzanie produktu zgodnie z instrukcjami i wymogami jakościowymi,
• wypełnianie arkuszy pomiarów, raportów zrealizowanej produkcji,
• dbanie o porządek w miejscu pracy.

Czego oczekujemy?
• gotowości do pracy fizycznej w systemie trzyzmianowym czterobrygadowym,
• spostrzegawczości, umiejętności manualnych i analizy informacji,
• dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy na produkcji.

Co oferujemy?
• wynagrodzenie około 4900 zł brutto/miesięcznie,
• umowę o pracę tymczasową na cały etat,
• kontakt z najnowocześniejszymi maszynami i technologią,
• profesjonalny program wdrożenia pracownika na stanowisku pracy oraz wsparcie merytoryczne na dalszych etapach ścieżki zawodowej,
• bezpośredni bezpłatny transport na terenie Poznania do fabryki:
Przebieg trasy: POZNAŃ GŁÓWNY - Dworcowa - Św. Marcin - Aleja Niepodległości - Królowej Jadwigi - Jana Pawła II - Podwale - Hlonda - Główna - Bałtycka - Janikowska,
• dofinansowanie do posiłków,
• stałą opiekę Koordynatora Work Service.

Osoby zainteresowane prosimy o przesylanie aplikacji klikajac w przycisk aplikowania.