Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 23/09/2018.

Operator maszyn

Poznań, wielkopolskie

Automotive Assembly Systems Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy chętnych osób do pracy - obsługa maszyn, produkcja folii.

Masz doświadczenie na produkcji? Jest to idealna praca dla Ciebie!

Oferujemy:

  • stawkę godzinową;
  • umowę zlecenie + NNW - możliwośc przejścia pod zakład po 6 miesiącach na umowę o pracę;
  • II zmiany - 6-14, 10-18.
  • miłą atmosferę;
  • opiekę Koordynatora

Nie wysyłaj CV. Wystarczy tylko Twój numer telefonu. Oddzwonimy z ofertą.

Firma Automotive Assembly Systems powstała jako odpowiedz na potrzeby firm... produkcyjnych, dla których jakość nigdy nie jest przypadkowa. Proponujemy Państwu usługi z zakresu wsparcia produkcji, kontroli, naprawy, podmontażu części, podzespołów i komponentów dla przemysłu wielkoseryjnego, głównie w branży motoryzacyjnej, RTV i AGD.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
18/09/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Praca Motoryzacja / Automotive , Praca Praca fizyczna , Praca Praca na produkcji