Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Operator Maszyn

Miejsce pracy: Płońsk

Oferta dotyczy pracy w Nowym Dworze Mazowieckim

Stop! Operator/-ka maszyn poszukiwani!

Poszukujesz pracy na produkcji?
Chcesz być częścią wyjątkowego zespołu?
Interesuje Cię tylko umowa o pracę?

Jeżeli na chociaż jedno powyższe pytanie odpowiedziałeś/-aś ,,TAK’ to koniecznie zgłoś się do Nas!

Pamiętaj praca sama się nie zmieni!

Jak się z Nami skontaktować?

- odwiedź nas: czekamy na Was w biurze Adecco ul. Okunin 1, Nowy Dwór Mazowiecki codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00- 16:00!

• zaaplikuj na stronie internetowej!

- napisz SMS o treści OPERATOR na nr 723 090 022
a oddzwonimy i opowiemy Ci o szczegółach!

Mamy wiele innych ciekawych ofert. Poleć nas Swoim znajomym, którzy szukają pracy!

Poszukujemy Operatorów Maszyn dla naszego Klienta- światowego lidera branży zdrowie i higiena.

Poznaj specyfikę firmy, wejdź na produkcję i zdecyduj czy chcesz być częścią naszego zespołu!

Korzyści dla Ciebie:

• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową z możliwością stałego zatrudnienia w bezpośrednich strukturach Klienta (cały etat)
• stawka godzinowa, dodatki za pracę w nocy oraz premia;
• możliwość rozwoju, poszerzania kompetencji zawodowych;

Możliwość skorzystania z dofinansowanego transportu z Twoich okolic;

Wszyscy nasi pracownicy dodatkowo mogą korzystać z ubezpieczenie grupowego, premii za polecenie pracownika, dofinansowania do posiłków, zniżek na zakupy;

Twoje zadania:

• obsługa urządzeń na linii produkcyjnej;
• kontrola jakości produktów;
• przestrzeganie zaleceń;

Jeżeli posiadasz motywację i nie boisz się pracy w systemie 4 brygadowym (1 dzień na rano, 1 na noc i później 2 dni wolnego!) to ta praca jest stworzona właśnie dla Ciebie!

Nie masz doświadczenia? - Nie martw się! My Cię wszystkiego nauczymy!

Numer referencyjny: IM/08/PUŁ
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.