ManpowerGroup Sp. z o.o.

Operator Maszyn

Miejsce pracy: Płońsk, Nowy Dwór Mazowiecki, Łomianki

Oferujemy:

  • Bezpłatny transport pracowniczy lub dodatek za dojazdy do pracy
  • Wolne weekendy
  • Premia na start - 2000zł brutto
  • Stabilne zatrudnienie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + premie
  • Pakiet Manpower Premium (m.in. karta multisport, ubezpieczanie, opieka medyczna)
  • Poleć znajomego do pracy i zgarnij dodatkowe 500zł brutto!

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • Mile widziane wykształcenie mechaniczne
  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w obsłudze krawędziarek CNC

Zadania:

  • Obsługa prasy krawędziowej
  • Ustawianie parametrów produktu na maszynach
  • Kontrola jakości gotowego wyrobu

Wyślij SMS ’OPERATOR’ na nr 660 451 062, my oddzwonimy z ofertą!

Miejsce pracy: Palmiry

Nr ref. OM/097/KKA

Oferta dotyczy pracy tymczasowej.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials