Gi Group Sp. z o.o.
Gi Group jest międzynarodową agencją pracy tymczasowej i doradztwa personalnego, której głównym zadaniem jest oferowanie w pełni wykwalifikowanych pracowników. Jesteśmy liderem na rynku włoskim oraz jedną z czołowych agencji w krajach, w których działamy. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.

Operator maszyn

Miejsce pracy: Oświęcim

Obowiązki:

- Obsługa maszyn na linii produkcyjnej
- Zapewnienie ciągłości produkcji z punktu widzenia jakościowego i ilościowego
- Realizacja zleceń produkcyjnych
- Sporządzanie dokumentacji produkcyjnej

Od Kandydatów oczekujemy:

- Sumienności i chęci do pracy
- Dyspozycyjności do podjęcia pracy od zaraz
- Mile widziane doświadczenie na stanowisku produkcyjnej

Oferujemy:

- Pracę na 3 zmiany
- Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową
- Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z premiami
- Możliwość szybkiego przejścia "pod Firmę"
- Dofinansowanie do posiłków
- Dofinansowanie do karty MultiSport

Proszę o dodanie klauzuli:
1. Wyrażam zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie przez firmę GiGroup moich danych osobowych do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r. (tekst jednolity: Dz. U. 2014 r. poz. 1182)
Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania i żądania usunięcia.
2. Wyrażam zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie przez firmę GiGroup moich danych osobowych do celów związanych z przyszłymi procesami rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r. (tekst jednolity: Dz. U. 2014 r. poz. 1182

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.