Opis stanowiska pracy

Firma CANEXPOL Sp. z o.o. w Ostrowi Mazowieckiej, działająca w branży przetwórstwa tworzyw sztucznych, zatrudni osobę na stanowisko: OPERATOR MASZYN

OBOWIĄZKI:

  • obsługa maszyn produkcyjnych,
  • weryfikacja jakościowa produkowanych detali,
  • naprawa maszyn.

WYMAGANIA:

  • wykształcenie min. zawodowe,
  • dyspozycyjność,
  • dokładność,
  • odpowiedzialność,
  • umiejętność radzenia sobie w nietypowych sytuacjach.

OFERUJEMY:

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
  • dynamiczną i ciekawą pracę w stabilnej, stale rozwijającej się firmie,
  • zarobki adekwatne do posiadanej wiedzy i zaangażowania.

Prezentacja firmy

Firma CANEXPOL Sp. z o.o. w Ostrowi Mazowieckiej, działająca w branży pr... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/10/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca na produkcji, Praca Praca fizyczna, Praca Kontrola jakości, Praca Automatyka