Opis stanowiska pracy

Grupa Toms to największy producent czekolady i wyrobów cukierniczych w Danii z marką premium Anthon Berg oraz Toms. Posiadamy również bogate portfolio niemieckich marek premium, takich jak Hachez i Feodora, dobrze znanych w Niemczech od ponad 100 lat.

Aby zabezpieczyć nasze marki na przyszłość i przygotować się do wzrostu, budujemy nowoczesną fabrykę w Nowej Soli, gdzie będziemy produkować część naszych wyrobów czekoladowych.

Praca w grupie Toms stwarza możliwość rozwoju kariery w firmie o dumnej historii i ambitnych planach rozwoju na przyszłość. Budujemy naszą działalność opierając się na solidnych podstawach wykwalifikowanych i oddanych pracowników, kładąc nacisk na jakość i zrównoważony rozwój.

Aktualnie do zakładu w Nowej Soli poszukujemy:

OPERATORÓW MASZYN

Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny za:

  • realizację procesów produkcji z zachowaniem standardów jakościowych i bezpieczeństwa,
  • obsługę maszyn oraz jakość produkowanego wyrobu,
  • kontrolę i rejestrację parametrów pracy maszyn (strat produkcyjnych, czasu i rodzajów przerw w produkcji),
  • poprawne przezbrojenie maszyn produkcyjnych oraz regulacje i drobne naprawy.

Główne zadania:

  • prowadzenie procesów produkcyjnych zgodnie z przyjętą dokumentacją,
  • sprawdzanie poprawności kodowania produktu oraz prawidłowości wagi i jakości opakowań,
  • usuwanie drobnych awarii maszyn i urządzeń,
  • diagnozowanie, regulowanie i ustawianie maszyn produkcyjnych, uczestniczenie w planowanych remontach,
  • przezbrajanie i czyszczenie maszyn produkcyjnych,
  • odpowiedzialność za utrzymanie porządku i czystości w obrębie powierzonego stanowiska pracy zgodnie z obowiązującymi instrukcjami higieniczno-sanitarnymi,
  • udział w pracach grup optymalizujących procesy produkcji.

Wymagania:

  • wykształcenie – zawodowe lub średnie techniczne,
  • 2-letnie doświadczenie w pracy w dziale produkcyjnym lub utrzymania ruchu w branży spożywczej,
  • umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi, elektronarzędziami i narzędziami ręcznymi,
  • znajomość obsługi komputera w zakresie pakietu MS Office,
  • samodzielność, inicjatywa.

Mile widziane:

  • uprawnienia do obsługi wózków i podnośników nożycowych,
  • uprawnienia spawalnicze,
  • praktyczna znajomość obsługi obrabiarek,
  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie,
  • stałe wynagrodzenie na podstawie umowy o pracę,
  • możliwość ubezpieczenia grupowego,
  • zdobycie kwalifikacji i możliwość rozwoju zawodowego,
  • pracę w systemie jedno-, dwu- lub trzyzmianowym.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV korzystając z przycisku "Aplikuj".

Prezentacja firmy

TOMS jest największym producentem czekolady w Danii.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/12/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
60
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca na produkcji, Praca Praca fizyczna