Agencja Zatrudnienia KS Service

Operator Maszyn

Miejsce pracy: Murowana Goślina, Poznań

OBOWIĄZKI

Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie m.in. obsługa maszyn produkcyjnych, optymalizacja procesów produkcji oraz uczestnictwo w procesie konserwacji maszyn i urządzeń produkcyjnych.

WYMAGANIA

Od kandydatów oczekujemy doświadczenia w obsłudze maszyn produkcyjnych oraz orientacji w tematyce hydrauliki, pneumatyki, automatyki i elektroniki. Wymagana jest także gotowość do pracy w systemie zmianowym (również w weekendy).

OFERUJEMY

stabilne zatrudnienie na pełen etat, umowę o pracę oraz atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o posiadane doświadczenie i kompetencje. Ponadto dodatki za pracę w godzinach nocnych i w weekendy oraz bogaty socjalny pakiet pozapłacowy (m.in. prywatną opiekę medyczną, wyjazdy dla pracowników, paczki świąteczne, dofinansowania kolonii). Zapewniamy dowóz pracowniczy z Poznania (okolice dworca, AWF, rondo Rataje, rondo Śródka, Zawady, Bałtycka, Unilever, Owińska) lub dopłatę za dojazd we własnym zakresie).

Zainteresowanych prosimy o kontakt pod numerem 508 351 450

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.