Opis stanowiska pracy

Zagraniczna firma produkcyjna Zakład Pracy Chronionej z siedzibą w Murowanej Goślinie, poszukuje pracownika na stanowisko:

OPERATOR MASZYN

Zadania

  • Obsługa maszyn produkcyjnych;
  • Wykonywanie powierzonych obowiązków zgodnie ze standardami jakości zakładu;
  • Uczestnictwo w procesie konserwacji maszyn i urządzeń produkcyjnych;
  • Minimalizowanie strat produktów;
  • Optymalizacja procesów produkcyjnych.

Wymagania

  • doświadczenie w pracy w obsłudze maszyn produkcyjnych;
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym;
  • gotowość do rozpoczęcia pracy od zaraz;
  • umiejętność pracy pod presją czasu;
  • zdolności manualne;
  • dokładność, pracowitość, wysoka motywacja

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • umowa o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy;
  • pewne i terminowe wynagrodzenie

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie w ciągu 14 dni od ukazania się ogłoszenia CV ze zdjęciem i listem motywacyjnym

Na aplikacji prosimy o umieszczenie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy oraz niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. Nr 133, poz. 883)”.

Prezentacja firmy

Zagranicza firma produkcyjna - produkcja opakowań.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/04/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Kontrola jakości, Praca Praca fizyczna, Praca Inne