Superdrob Zakłady Mięsne S.A.

OPERATOR MASZYN

Od: Superdrob Zakłady Mięsne S.A.
Miejsce pracy: Łódź

Obowiązki:

  • Obsługa maszyn produkcyjnych, pakujących, ważących,
  • Kontrola szczególnych parametrów procesów produkcyjnych zgodnie z wytycznymi zawartymi w recepturach i specyfikacjach,
  • Awaryjne zgłaszanie niezgodności w procesie produkcyjnym do bezpośredniego przełożonego,
  • Przeprowadzenie detekcji metalu zgodnie z procedurami,
  • Kontrolowanie jakości realizowanych produktów zgodnie zobowiązującymi kartami produktów,
  • Monitoring procesu technologicznego zgodnie z obowiązującymi procedurami.

Wymagania:

  • Aktualne orzeczenie do celów sanitarno-epidemiologicznych,
  • Umiejętność pracy w grupie,
  • Inicjatywa, zaangażowanie oraz chęć uczenia się,
  • Dyspozycyjność.

Oferujemy:

  • Stabilną pracę na pełen etat (umowa o pracę),
  • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego,
  • Pakiet socjalny z kartą sportową włącznie.