MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej Spółka z o.o.
MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej od wielu lat z powodzeniem wspiera firmy z Polski i Niemiec, świadcząc usługi HR. Dzięki wiedzy i doświadczeniu, jakie wypracowaliśmy w ramach dotychczasowej działalności, dysponujemy szeroką gamą rozwiązań personalnych. Pozwalają nam one usprawniać procesy HR w firmach naszych Klientów oraz optymalizować ich nakłady finansowe.

OPERATOR MASZYN

Miejsce pracy: Komorniki, powiat średzki

MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej od wielu lat z powodzeniem wspiera firmy z Polski i Niemiec, świadcząc usługi HR.

Obecnie dla naszego klienta z branży poszukujemy osób zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku: OPERATOR MASZYN

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
- praca zgodnie z kolejnością zleceń, dokumentacją, instrukcją maszyn i rysunkiem technicznym
- dbałość o stan techniczny, przeprowadzanie przeglądów maszyn, zamawianie potrzebnych komponentów
- raportowanie
- sporządzanie protokołów cyklicznych

OFERUJEMY:
- wynagrodzenie miesięczne 2400 zł/brutto podstawy plus 800 zł premii motywacyjnej
- możliwości rozwoju stanowiska pracy,
- szkolenia zawodowe,
- stabilizację zawodową
- wolne weekendy
- bogaty system benefitów, m.in. dofinansowania (np. kredkowe), paczki na święta,
- rodzinną atmosferę, imprezy integracyjne

WYMAGANIA:
- wykształcenia min. zawodowego
- umiejętności czytania rysunku technicznego

- mile widziane doświadczenie przy obróbce metali i tworzyw sztucznych
- mile widziane doświadczenie przy obsłudze zgrzewarek
- chęci do nauki i zaangażowania
- mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku