Operator maszyn

Stella Sp.zo.o.

Koluszki, łódzkie

Opis stanowiska pracy

• realizacja produkcji w oparciu o plany produkcyjne;
• bezpośrednia, prawidłowa obsługa przydzielanych maszyn;
• wypełnianie niezbędnej dokumentacji produkcyjnej
• jakościowa kontrola wykonywanej produkcji na stanowisku pracy

Wymagania

• wykształcenie mile widziane zawodowe lub średnie;
• samodzielności z wysokim zaangażowaniem w pracy;
• solidności, kreatywności, uczciwości;
• umiejętności pracy w zespole, zdolności organizacyjnych, komunikatywności;
• gotowości do pracy na dwie zmiany
• znajomość rysunku technicznego
• mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku;
Istnieje możliwość przyuczenia do wykonywania pracy na danym stanowisku

Prezentacja firmy

Jesteśmy polską firmą handlową istniejącą już dziesięć lat. W Polsce pos... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/09/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji