Opis stanowiska pracy

Zadania:

  • obsługa nowoczesnych maszyn produkcyjnych oraz systemu automatycznego zamawiania komponentów;
  • dbanie o utrzymanie maszyn i urządzeń w dobrym stanie technicznym (drobne przezbrojenia + czyszczenie);
  • prowadzenie dokumentacji produkcyjnej, tworzenie raportów;
  • bieżąca kontrola jakości oraz nadzór nad wybranym etapem produkcji.

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na produkcji (min. 1 rok);
  • wymagana książeczka sanepidowska lub chęć do szybkiego wyrobienia;
  • zdolności techniczne i manualne;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym.

Oferujemy:

  • zatrudnienie bezpośrednio w renomowanej firmie o stabilnej pozycji na rynku;
  • atrakcyjne wynagrodzenie: 3500-4500 zł brutto + dodatek ok. 500 zł za pracę w systemie 4-brygadowym + 100-200 zł brutto dodatku za pracę w godzinach nocnych;
  • premię kwartalną do 1500 zł brutto;
  • program benefitów finansowany przez pracodawcę (karta Multisport, prywatna opieka medyczna Medicover, ubezpieczenie grupowe);
  • pracę w systemie 4-brygadowym: 6 dni roboczych/2 dni wolne itd.;
  • udział w szkoleniach, możliwość rozwoju zawodowego;
  • zniżki na zakupy w firmowym sklepie;
  • paczki z produktami firmowymi (przyznawane co 50 dni za brak wypadku w całym zakładzie oraz na święta).

Prezentacja firmy

Agencja zatrudnienia PowerJobs (nr KRAZ 11749) świadczy usługi w zakresi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/01/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Kontrola jakości, Praca Praca na produkcji