Mueller Fabryka Świec S.A.
MUELLER FABRYKA ŚWIEC S.A.
Jest wiodącym, międzynarodowym producentem świec, jednym z głównych pracodawców w regionie.

OPERATOR MASZYN

Miejsce pracy: Grudziądz, Biały Bór

Zadania

  • obsługa maszyn
  • ustawianie maszyn w celu wykonywania zleceń produkcyjnych
  • rozruch i nadzorowanie maszyn w procesie produkcji
  • analiza pracy maszyn oraz przebiegów procesów produkcyjnych
  • przezbrajanie maszyn i ustawianie parametrów procesu
  • rozwiązywanie problemów technicznych
  • udział w naprawie maszyn
  • kontrola produkowanych wyrobów, dbanie o ich najwyższą jakość

Wymagania

  • wykształcenie kierunkowe
  • doświadczenie w obsłudze maszyn produkcyjnych, cyklicznych
  • gotowość do pracy w systemie zmianowymi
  • samodzielność, inicjatywa, dokładność

Oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • szkolenia z zakresu Lean Manufacturing
  • możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy
  • pracę z nowoczesnym parkiem maszynowym