LeasingTeam Sp. z o.o.
LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od ponad dekady wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami kandydatów i pracodawców. Realizujemy strategiczne projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla polskich i globalnych przedsiębiorstw, średniej wielkości firm i organizacji publicznych. Łączymy kandydatów i organizacje, umożliwiając obu stronom osiągnięcie sukcesu na rynku pracy.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Operator Maszyn

Miejsce pracy: Goleniów, Police, Szczecin
Nr ref.: 0014168
Rodzaj pracy: Praca stała

Zakres obowiązków:

  • Ustawienia wymaganych parametrów na urządzeniach produkcyjnych;
  • Nakładanie blachy na podajniki pras;
  • Usuwanie zacięć na liniach produkcyjnych;
  • Czyszczenie linii oraz pakowanie wyrobów.

Oczekiwania:

  • Wykształcenie zawodowe lub średnie (mile widziane o profilu technicznym);
  • Doświadczenie zawodowe związane z pracą na produkcji;
  • Wiedza w zakresie obsługi urządzeń mechanicznych;
  • Umiejętność pracy w zespole.

Oferta:

  • Możliwość rozwoju oraz zdobycia doświadczenia w międzynarodowej firmie;
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia (umowa o pracę, pakiet benefitów pozapłacowych).

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.