Agencja Zatrudnienia KS Service

Operator Maszyn

Miejsce pracy: Goleniów, Nowogard

OBOWIĄZKI

• Obsługa linii do produkcji zakrywek kontaktowych
• Pakowanie oraz układanie na paletach kartonów z wyrobami gotowymi
• Pomoc przy ustawianiu linii i usuwanie drobnych awarii
• Odczytywanie i wprowadzanie danych produkcyjnych do systemu

WYMAGANIA

• Gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym
• Mile widziana podstawowa znajomość obsługi komputera
• Umiejętność pracy w grupie
• Chęć i motywacja do pracy

OFERUJEMY

• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• Miesięczne wynagrodzenie w wysokości 2000 zł brutto
• Dopłatę do godzin nocnych w wysokości 40%
• Premię regulaminową w wysokości 20% od wynagrodzenia zasadniczego
• Prywatną opiekę medyczną
• Odzież roboczą i niezbędne narzędzia do pracy
• Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.