Orienta Polska Sp. z o.o.

OPERATOR MASZYN

Od: Orienta Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Gliwice

Orienta Polska Sp. z o.o. to firma będąca częścią międzynarodowej Grupy Orienta, działająca na podstawie wpisu do rejestru agencji zatrudnienia nr 13347. Posiadamy dwudziestoletnie doświadczenie na włoskim rynku pracy, co pozycjonuje nas w czołówce najważniejszych firm specjalizujących się w zarządzaniu zasobami ludzkimi.

Obecnie dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej, poszukujemy osoby na stanowisko:

Operator Maszyn

Lokalizacja: Gliwice

Zakres obowiązków:

  • obsługa maszyn cięcie / gięcie / obróbka skrawaniem
  • kontrola jakości produkowanych wyrobów
  • dbanie o porządek na stanowisku pracy

Wymagania:

  • podstawy obsługi maszyn obróbczych
  • podstawy rysunku technicznego
  • obsługi przyrządów pomiarowych
  • gotowość do pracy na 3 zmiany
  • mile widziane uprawnienia na wózek widłowy
  • mile widziana uprawnienia na obsługę suwnicy z poziomu 0

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • wynagrodzenie zgodne z posiadaną wiedzą i zaangażowaniem
  • premie świąteczne / wakacyjne
  • płatne nadgodziny
  • możliwości rozwoju w międzynarodowej firmie
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.