ManpowerGroup Sp. z o.o.

Operator maszyn

Miejsce pracy: Gliwice

Oferta:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę przez APT z możliwością szybkiego przejścia bezpośrednio pod firmę
  • Praca w przyjaznej atmosferze
  • ZFŚS (tzw. ’wczasy pod gruszą’, premie świąteczne, paczki dla dzieci, zapomogi)
  • Opieka medyczna Medicover, dofinansowanie Multisport-Benefit, kursy językowe (angielski i niemiecki)
  • Możliwość rozwoju
  • Dofinansowanie stołówki pracowniczej

Wymagania:

  • Umiejętność czytania rysunku technicznego oraz obsługi przyrządów pomiarowych
  • Mile widziane doświadczenie produkcyjne
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym
  • Zaangażowanie i dokładność w działaniu
  • Umiejętność pracy w zespole, rozwinięte umiejętności komunikacyjne

Zadania:

  • Wypełnianie dokumentacji
  • Kompleksowe przygotowanie wsadu elementów stalowych do pieca
  • Ustawianie i nadzór nad parametrami pieca
  • Kontrola jakości produktów

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials