Operator Maszyn

Sest-Luve Polska

Gliwice, śląskie

Od kandydatów oczekujemy:

  • Znajomości rysunku technicznego i przyrządów pomiarowych
  • Zdolności manualnych
  • Umiejętności pracy w grupie
  • Sumienności, rzetelności, punktualności
  • Wysoko rozwiniętych zdolności komunikacyjnych
DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU
SEST-LUVE-POLSKA jest częścią LU-VE Group wiodącego europejskiego producenta parowników i skraplaczy do urządzeń chłodniczych oraz jedną z najlepszych firm produkujących lamelowe wymienniki ciepła dla sektorów chłodnictwa i klimatyzacji.

SEST-LUVE-POLSKA powstała w 2002 roku w Gliwicach i od tego czasu systematycznie się rozwija, w 2017 roku Zarząd LU-VE Group zdecydował o rozbudowie zakładu w gliwickiej KSSE, w związku z czym obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Gliwice

Co oferujemy:

  • Możliwość zatrudnienia na umowę o pracę bezpośrednio z naszą Firmą
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji dzięki szkoleniom wewnętrznym i zewnętrznym
  • Możliwość brania udziału w rekrutacjach wewnętrznych np. na stanowiska średniego szczebla
  • Dbamy o komfort pracy naszych Pracowników dlatego w naszej Firmie hala produkcyjna jest klimatyzowana
  • Oferujemy bogaty pakiet socjalny, w tym możliwość korzystania z atrakcyjnej oferty karty sportowej, dodatkowego ubezpieczenia grupowego, finansowanych przez Pracodawcę posiłków
  • Dodatkowe wynagrodzenie związane z urlopem wypłacane przed rozpoczęciem urlopu

Opis stanowiska pracy:

  • Praca przy produkcji wymienników do urządzeń chłodniczych i klimatyzacji
  • Obsługa maszyn produkcyjnych – obrabiarki cnc, prasy krawędziowe, prasy mimośrodowe, lutowanie, próby szczelności.
  • Pakowanie i sortowanie wyprodukowanych elementów
  • Dbanie o wysoką jakość produkowanych elementów
  • Dbanie o porządek w miejscu pracy
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając: