Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/20/1590

Obowiązki:

Obsługa maszyn produkcyjnych związanych głównie z cięciem, przewijaniem i wykrawaniem taśm klejących

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • zasadnicze zawodowe, brak

Pozostałe wymagania:

  • Wymagane doświadczenie zawodowe w pracy z obsługą jakichkolwiek maszyn, najlepiej obróbka metali. Mile widziane uprawnienia SEP (eksploatacja) oraz znajomość języka angielskiego. Wynagrodzenie 3500 zł brutto na okresie próbnym, później kwota do negocjacji. Docelowo umowa na czas określony. Praca w godzinach 6:00-22:00

Miejsce pracy: KRZEMOWA 2, 81-577 Gdynia, powiat: m. Gdynia, woj: pomorskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Wymagane dokumenty: - CV

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/10/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy