Opis stanowiska pracy

GRUPACON Sp. z o.o. wpisana przez Marszałka Województwa Mazowieckiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 11.246

Dla naszego klienta poszukujemy do pracy w firmie na terenie Niemiec:
- Pracownik Linii Produkcyjnej

Zakres obowiązków:
- Obsługa maszyn do konfekcji/impregnacji;
- Kontrolowanie jakości wytworzonego produktu;
- Dbanie o czystość i porządek na stanowisku pracy;
- Usuwanie usterek mechanicznych przy maszynach;

OFERUJEMY;
- Niemiecką umowę o pracę na pełny etat;
- Zakwaterowanie w bliskiej odległości od miejsca zatrudnienia;
- Nadgodziny wg stawek niemieckich;
- Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji i zarobków;
- Długoterminowe zatrudnienie;
- Przyjazne warunki pracy;

Wymagania

OCZEKUJEMY:
- Komunikatywnej znajomości języka niemieckiego (warunek konieczny) ;
- Mile widziane doświadczenie w pracy przy linii produkcyjnej;
- Mile widziane uprawnienia na wózek widłowy;
- Prawo jazdy kat. B;
- Odpowiedzialności i systematyczności;

Prezentacja firmy

GRUPACON Sp. z o.o. jako część międzynarodowej grupy kapitałowej, już o... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/11/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna, Praca Praca na magazynie, Praca Praca na produkcji