Opis stanowiska pracy

Wavin Polska S.A. dawniej Wavin Metalplast-Buk Sp. z o.o. – lider rynku instalacyjnego w Polsce, wchodzi w skład Grupy Wavin, będącej wiodącym w Europie dostawcą systemów instalacyjnych z tworzyw sztucznych.
Koncern dostarcza skuteczne rozwiązania pozwalające zaspokajać kluczowe potrzeby życia codziennego: bezpieczną dystrybucję wody pitnej, przyjazne środowisku zagospodarowanie wód deszczowych, energooszczędne systemy ogrzewania budynków.
Wavin obecny jest w 25 krajach Europy, zatrudnia blisko 5700 osób i posiada 36 lokalizacji produkcyjnych. Firma posiada także sieć dystrybucji na innych kontynentach.
Od połowy 2012 roku Wavin jest częścią międzynarodowego koncernu Mexichem, lidera w produkcji systemów rurowych z tworzyw sztucznych, w przemyśle chemicznym i paliwowym w Ameryce Łacińskiej.
Więcej szczegółów na temat firmy Wavin można znaleźć na www.wavin.com.

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Operator maszyn

Zakres obowiązków:

  • obsługiwanie maszyn i urządzeń, a zwłaszcza wtryskarek/wytłaczarek do przetwórstwa tworzyw sztucznych
  • przygotowanie, uruchamianie i nadzorowanie procesu produkcyjnego (w razie potrzeby korygowanie paramentów)
  • pomoc w przezbrajaniu stanowisk produkcyjnych (maszyny, urządzenia i oprzyrządowanie)
  • pakowanie i transport wyrobów
  • obsługiwanie wózków widłowych, żurawi i suwnic

Nasze oczekiwania wobec kandydatów:

  • wykształcenie zasadnicze techniczne
  • mile widziana znajomość przetwórstwa tworzyw sztucznych (w szczególności procesu wtrysku PP, PE)
  • ogólna wiedza mechaniczna
  • podstawowa umiejętność obsługi komputera
  • umiejętność czytania rysunku technicznego
  • mile widziane uprawnienia na wózek widłowy, suwnicę, żuraw
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji
  • Dofinansowanie do posiłków
  • Pakiet usług medycznych finansowanych przez pracodawcę
  • Dodatkowe świadczenia socjalne
  • Ubezpieczenie grupowe na korzystnych warunkach
  • Dogodna możliwość dojazdu PKP m.in. Poznań-Buk, Opalenica-Buk, Nowy Tomyśl-Buk

Oferty zawierające CV prosimy kierować za pomocą przycisku APLIKUJ

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Na CV prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997 roku, Dz.U. z 2002 nr 101 poz. 926). Równocześnie oświadczam, że zostałem poinformowany (-a) o: prawie wglądu do moich danych i możliwości ich poprawienia oraz dobrowolności podania moich danych osobowych.”

Prezentacja firmy

Wavin to największy w Europie producent systemów instalacyjnych z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/07/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Rzemiosło / Rzemiosło artystyczne, Praca Inne