ManpowerGroup Sp. z o.o.

Operator maszyn

Miejsce pracy: Brzeg

Miejsce pracy: Skarbimierz

Zadania:

  • Obsługa maszyn i procesów zgodnie z instrukcjami stanowiskowymi i najlepszymi praktykami
  • Zapewnienie ciągłości produkcji i bieżąca kontrola parametrów obsługiwanych maszyn
  • Realizacja planu produkcyjnego
  • Zapewnienie określonych norm jakości i ilości
  • Stosowanie standardów czystości, organizacji i higieny
  • Współpraca z innymi działami

Wymagania:

  • Wykształcenie min. zawodowe, preferowane mechaniczne lub elektryczne
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie 4-brygadowym
  • Mile widziana znajomość rysunku technicznego
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Mile widziane zdolności techniczne oraz zainteresowanie naprawą maszyn i urządzeń
  • Aktualne badania do celów sanitarno-epidemiologicznych lub gotowość do ich wyrobienia

Oferujemy:

  • Pracę od zaraz w międzynarodowej firmie - zakładzie Mondelez w Skarbimierzu
  • Umowę o pracę tymczasową z opcją szybkiego zatrudnienia bezpośrednio przez firmę
  • Możliwość rozwoju i awansu na stanowisko Technika Liniowego
  • Stabilne wynagrodzenie podstawowe + premię
  • Wsparcie ze strony konsultanta Manpower na każdym etapie rekrutacji i zatrudnienia
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Bezpłatny transport pracowniczy z: Brzegu, Nysy i okolic, Grodkowa, Lewina Brzeskiego, Wiązowa, Namysłowa, Oławy, Mąkoszyc, Łukowic Brzeskich
  • Dostęp do bogatego pakietu benefitów: karty Multisport, prywatnej opieki medycznej oraz pakietu zniżek Manpower Premium

Numer ref. OMA/044/KZA
Oferta dotyczy pracy tymczasowej

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials