ManpowerGroup Sp. z o.o.

Operator maszyn

Miejsce pracy: Bolesławiec, Lubań, Nowogrodziec

Miejsce pracy: Bolesławiec

Oferta:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe uzależnione od doświadczenia
  • System premiowy (premie wydajnościowe, frekwencyjne)
  • Praca od zaraz - sprawna, bezstresowa rekrutacja
  • Praca na pełny etat
  • Bogaty pakiet benefitów ManpowerGroup: dostęp do karty MultiSport, prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia grupowego PZU, platformy MyBenefit oraz programu rabatowego ManpowerGroup Premium ze zniżkami na produkty i usługi wielu firm, sklepów, obiektów sportowych, teatrów i restauracji

Wymagania:

  • Chęć do pracy
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie 2 zmian lub 1 zmiany z możliwością pracy w godzinach nadliczbowych
  • Doświadczenie w pracy na produkcji
  • Doświadczenie w obsłudze maszyn

Zadania:

  • Obsługa maszyn KVM i procesów zgodnie z instrukcjami stanowiskowymi
  • Realizacja planu produkcyjnego
  • Zapewnienie określonych norm jakości i ilości, kontrola wyrobów

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials