ManpowerGroup Sp. z o.o.

Operator maszyn

Miejsce pracy: Błonie

Atrakcyjne wynagrodzenie!

Oferta:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę podpisywana bezpośrednio z firmą
  • Wynagrodzenie składające się z podstawy oraz premii miesięcznych - wynagrodzenie całkowite nawet do 5800 zł brutto miesięcznie!
  • Benefity: dofinansowanie opieki medycznej, karty sportowo-rekreacyjnej oraz ubezpieczenia na życie
  • Miejsce pracy: Grodzisk Mazowiecki

Wymagania:

  • Dyspozycyjność do pracy według harmonogramu (3 zmiany)
  • Doświadczenie w pracach na linii produkcyjnej
  • Zaangażowanie w wykonywaną pracę i chęć do podjęcia długofalowej współpracy
  • Zapraszamy do aplikacji również osoby z małym doświadczeniem w pracy na produkcji!

Zadania:

  • Obsługa maszyn za pomocą panelu sterowania
  • Kontrola i nadzór nad procesem produkcyjnym
  • Praca przy linii produkcyjnej

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy