Opis stanowiska pracy

Agencja pracy tymczasowej During Polska Sp. z o.o. wpisana do rejestru pod numerem: 15357 obecnie dla swojego Klienta poszukuje pracowników na stanowisko:

OPERATOR MASZYN

Miejsce pracy: Bieruń, ul. Oświęcimska

Oferujemy:

-Pracę od poniedziałku do piątku w systemie 3-zmianowym

-Wynagrodzenie godzinowe 22 zł brutto

-Umowa zlecenie z perspektywą stabilnego i długotrwałego zatrudnienia

-Premia frekwencyjna 100 zł brutto

-Premie świąteczne i wakacyjne od 250 zł brutto

-Dodatek nocny za każdy tydzień pracy na zmianie nocnej 70 zł netto

Zakres obowiązków:

-Obsługa maszyn w celu utrzymania ciągłości produkcji (wyciąganie gumowych elementów z maszyny)

-Kontrola jakości elementów gumowych

-Dbanie o porządek na stanowisku pracy

-Dbałość o sprawne działanie powierzonych maszyn i urządzeń

Wymagania

-Zdolności manualne

-Samodzielność

-Dokładność

-Odpowiedzialność i zaangażowanie w powierzone obowiązki

-Brak przeciwwskazań do pracy stojącej

-Mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji

Prezentacja firmy

During Polska Sp. z o.o. (Nr Rej. Agencji 15357) – jest częścią holdingu... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/08/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
6
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
22PLN - 22PLN / Hourly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Kontrola jakości, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji