ManpowerGroup Sp. z o.o.

Operator maszyn

Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Oferta:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę tymczasową w pełnym wymiarze czasu pracy
  • Zatrudnienie bezpośrednio przez firmę po 6-ciu miesiącach pracy
  • Jasna ścieżka zatrudnienia oraz wynagrodzenie rosnące wraz ze stażem pracy
  • Rozbudowany system premiowy
  • Praca w systemie 4-brygadowym lub 3-zmianowym
  • Możliwość podjęcia dłuższej współpracy i zatrudnienia bezpośrednio w firmie
  • Dostęp do pakietu benefitów ManpowerPremium: dofinansowanie karty MultiSport, możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego PZU i prywatnej opieki Medicover

Wymagania:

  • Zaangażowanie w pracę i chęć podnoszenia swoich kwalifikacji,
  • Gotowość do podjęcia pracy w systemie 4-brygadowym i 3-zmianowym
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Zadania:

  • Obsługa maszyn montażowych, szlifierek i maszyn kontrolnych
  • Kontrola gotowych wyrobów, nadzorowanie prawidłowości procesu
  • Usuwanie drobnych usterek maszyn i urządzeń

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy