Operator maszyn

HR SIGMA

Bielsko-Biała, śląskie

HR SIGMA

Od: HR SIGMA
Miejsce pracy: Bielsko-Biała

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
• Obsługa maszyn montażowych, szlifierek i maszyn kontrolnych
• Kontrola wyrobów i procesu technologicznego
• Minimalizacja braków
• Usuwanie drobnych usterek maszyn i urządzeń
• Utrzymywanie porządku i czystości w miejscu pracy
• Przestrzeganie zasad BHP, Ochrony Środowiska i procedur jakościowych

WYMAGANIA:
• Wykształcenie min. zawodowe
• Mile widziana znajomość obsługi obrabiarek sterowanych numerycznie, pras lub maszyn montażowych
• Mile widziane doświadczenie w firmie produkcyjnej
• Zaangażowanie i silna motywacja do pracy
• Praca w systemie 4-brygadowym oraz 3-zmianowym

FIRMA OFERUJE:
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Umowę o pracę
• Prywatną opiekę medyczną
• Ubezpieczenie grupowe
• Dofinansowanie karty MULTISPORT
• Uczestnictwo w sekcjach sportowych
• Możliwość rozwoju zawodowego
• Wewnętrzny parking dla pracowników , parking dla rowerów, motocykli
• Bezpieczne środowisko pracy - bezpieczeństwo i etyka są dla nas bardzo istotne, jesteśmy w czołówce najbardziej etycznych firm na świecie
• Pracę w firmie o ugruntowanej reputacji w międzynarodowym środowisku

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
HR SIGMA