Operator maszyn

98701 Böhlen, Niemcy, zagranica

Polski HR International Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów zagranicznych poszukujemy osób na stanowisko Operatora maszyn do obróbki drewna w fabryce mebli. Firma w Niemczech zajmuje się produkcją mebli dla dzieci

Oferujemy:
• Atrakcyjne wynagrodzenie plus comiesięczne dodatki,
• Bezpłatne zakwaterowanie w okresie zatrudnienia,
• Możliwość długotrwałej współpracy,
• Wsparcie na każdym etapie rekrutacji a także pomoc w sprawach organizacyjnych,

Obowiązki:
• Obsługa maszyn do obróbki drewna / produkcji mebli
• Kontrola pracy maszyn i zgłaszanie awarii

Wymagania

Wymagania:
• Komunikatywna znajomość języka niemieckiego
• Doświadczenie na podobnym stanowisku w Niemczech - mile widziane
• Mile widziany własny samochód na wyjazd

Polski HR International to nowoczesna agencja rekrutacyjna, która operuje na... międzynarodowym rynku pracy. Łączymy polskich pracowników z pracodawcami z całej Europy, którzy prowadzą działalność w różnych branżach. Należymy do Polskiego HR S.A., który funkcjonuje na międzynarodowym rynku HR od 1999 r. Polski HR International Sp. z o. o. jako Agencja Rekrutacyjna jest wpisana przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 7562.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
21/01/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Przedział wynagrodzenia:
7.000,00 zł - 8.000,00 zł / miesięcznie (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna , Praca Praca na produkcji