Opis stanowiska pracy

Poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Operator maszyn do firmy zajmującej się produkcją taśm transportowych wykorzystywanych w przemyśle.

Miejsce pracy: Szczecin (Dąbie)

Nr ref.: opm/szc/2021

Zadania:

  • obsługa maszyn produkcyjnych (tnących i wtryskarek),
  • ręczny montaż taśm transportowych,
  • kontrola jakości poszczególnych komponentów i gotowych taśm,
  • przygotowanie komponentów do montażu (czyszczenie, usuwanie naddatków).

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę wynagrodzenie 3 800 zł brutto,
  • do 200 zł premii,
  • dodatek za dojazd do pracy 100 zł brutto,
  • pracę w systemie 3-zmianowym (6:00-14:00, 14:00-22:00,22:00-6:00),
  • szkolenie wprowadzające i wsparcie doświadczonych pracowników.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV

Zapraszamy również do naszego biura w Szczecinie przy ul. Bogusława X 1/13 (3 piętro).

UWAGA: za polecenie pracownika, który przepracuje u nas miesiąc (min. 180 godzin) oferujemy 200 zł netto

Wymagania

  • sprawność manualna i fizyczna,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • chęć i szybkość przyswajania wiedzy,
  • doświadczenie w pracach produkcyjnych.

Prezentacja firmy

HM Serwis Group Sp. z o.o., <br/>Agencja Zatrudnienia, nr Licencji 1532... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/08/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji