Operator Maszyn Zakłady Tłuszczowe

LeasingTeam Sp. z o.o.

Karczew, dolnośląskie

LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od ponad dekady wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami kandydatów i pracodawców. Realizujemy strategiczne projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla polskich i globalnych przedsiębiorstw, średniej wielkości firm i organizacji publicznych. Łączymy kandydatów i organizacje, umożliwiając obu stronom osiągnięcie sukcesu na rynku pracy.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Karczew
Nr ref.: 0014024
Rodzaj pracy: Praca stała

Zakres obowiązków:

• Zmiana daty przydatności do spożycia produktu finalnego i numeru partii,
• Przygotowanie materiałów opakowaniowych,
• Wizualna kontrola i weryfikacja uszkodzonych opakowań,
• Bieżąca kontrola pracy maszyny,
• Sprawdzanie prawidłowości zgrzewania i datowania,
• Przestrzeganie standardów w zakresie Total Safety obowiązujących w Zakładzie.

Oczekiwania:

• Zazngarzowanie w wykonywaną prace,
• Nie wymagamy doświadczenia,
• Wykształcenie min. średnie lub zawodowe,
• Książeczka Sanitarno-Epidemiologicznej.

Oferta:

• Stawkę 17,47 brutto za godzinę + dodatek za pracę w nocy,
• Bezpłatny dowóz,
• Przyjazne środowisko pracy,
• Umowa o pracę tymczasową z opcją stałej,
• Zawsze terminowa wypłata wynagrodzeń,
• Praca w pełnym wymiarze godzin (system zmianowy 6-14,14-22,22-6).

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.