Operator maszyn – wysokie zarobki / możliwość przyuczenia!

Agencja Zatrudnienia KS Service

Oława, Godzikowice, dolnośląskie

Miejsce pracy: Oława, Godzikowice

Jeśli posiadasz już pierwsze doświadczenie produkcyjne lub dopiero chcesz je zdobyć, a dokładność, sumienność oraz zaangażowanie są Twoimi atutami, to jesteś naszym Kandydatem idealnym!

Zadania

Poszukujemy Operatorów autoklawów, których głównym zadaniem będzie obsługa maszyn w procesie produkcji, kontrola jakości bloczków i badanie ich parametrów.

Oferujemy

Jako członek naszego zespołu zostaniesz zatrudniony na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze. Twoje wynagrodzenie początkowe to 2800 zł brutto/m-c. Będziesz pracował w systemie trzyzmianowym do poniedziałku do piątku (dla chętnych możliwe nadgodziny).
Nie musisz posiadać doświadczenia w obsłudze autoklawu - wszystkiego Cię nauczymy, a Ty zdobędziesz dodatkowe uprawienia. Zależy nam na stałym zespole, dlatego po okresie próbnym masz możliwość zatrudnienia bezpośrednio u naszego Klienta!

Zyskaj z nami przyszłościowe zatrudnienie - APLIKUJ już teraz! Zachęcamy także do kontaktu telefonicznego pod numerem 506 561 604.

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.