Operator maszyn - wózek widłowy+suwnica - 15,27 euro/h Belgia

Agencja Zatrudnienia KS Service

Belgia, Torhout, zagranica

Miejsce pracy: Belgia, Torhout

OFERUJEMY:

Zarobki około 2000-2300 euro netto na miesiąc (stawka 15,27 euro brutto na godzinę oraz nadgodziny płatne 150%). Oferujemy dopłatę paliwową na dojazdy z miejsca zakwaterowania do miejsca pracy, trzynastą pensję oraz pakiet prywatnej opieki medycznej. Można liczyć na zorganizowanie zakwaterowania i opiekę polskojęzycznego koordynatora na terenie Belgii.

WYMAGANIA:

Istotne na stanowisku jest posiadanie uprawnień do obsługi suwnic oraz wózków widłowych, jak również posiadanie doświadczenia zawodowego w zakresie ich obsługi. Niezbędna jest również znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym samodzielną komunikację w miejscu pracy. Pożądane jest posiadanie doświadczenia w pracy przy produkcji elementów betonowych. Mile widziane, jeśli możesz wyjechać do pracy samochodem.

ZADANIA:

Do Twoich zadań będzie należało transportowanie elementów betonowych przy pomocy wózka widłowego oraz obsługa suwnicy. Będziesz również wspierał produkcję elementów betonowych (zalewanie form betonem, kosmetyka elementów betonowych, czyszczenie form).

Osoby zainteresowane proszę o kontakt:
Alicja Zabłocka
Specjalista ds. Rekrutacji Zagranicznych
+48 504 862 601, +48 506 561 723
a.zablocka@ksservice.pl

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.