Operator maszyn w Wapienicy

Work Service S.A.

Bielsko-Biała, śląskie

Grupa Work Service działa od 1999 roku i jest największą agencją zatrudnienia w Polsce.

Oferujemy pracę tymczasową, stałą i za granicą. Każdego roku dzięki nam zatrudnienie znajduje blisko 300 tysięcy osób. Już ponad 3000 pracodawców wybrało Work Service na swojego partnera w biznesie, dlatego jesteśmy w stanie znaleźć dla Ciebie najbardziej odpowiednie miejsce pracy u sprawdzonych pracodawców.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010.

Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Zadania na stanowisku:
- kontrola detali,
- drobne korekty wymiarowe,
- wymiana narzędzi obróbczych,
- drobne prace przygotowawcze.

Wymagamy:
- znajomości narzędzi pomiarowych (suwmiarka, mikrometr),
- wykształcenia zawodowego lub technicznego,
- jeżeli pracowałeś już na produkcji - jako operator maszyn; będzie to Twoim dodatkowym atutem,
- dyspozycyjności do pracy w systemie III zmianowym.

Oferujemy:
- pracę w renomowanej Firmie produkcyjnej zajmującej się obróbką sterowaną cyfrowo,
- umowę o pracę tymczasową z późniejszą możliwością zatrudnienia bezpośrednio u Klienta,
- stabilne warunki zatrudnienia,
- terminowość wypłat,
- wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia,
- system premiowy,
- bony świąteczne dla pracowników,
- dofinansowanie do karty Multisport,
- grupowe ubezpieczenie PZU lub Allianz,
- dogodną lokalizację zakładu, dojazd do pracy MZK numer; 10, 20, 24, 36, 52, 7
- pracę w systemie II lub III zmianowym od poniedziałku do piątku.
- dla osób nieposiadających doświadczenia/ absolwentów oferujemy przeszkolenie.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji klikając w przycisk poniżej.

Dodatkowo uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.