OPERATOR MASZYN W FAURECIA MLADA BOLESLAV

DP Work s.r.o.

Mlada Boleslav, Czechy, zagranica

Opis stanowiska pracy

Rekrutacyjno-szkoleniowa Agencja DP WORK otrzymała prestiżową nagrodę "FIRMA SUKCESU" w programie START Plus w ramach oceny Krajowej Nagrody Jakości w 2014 roku, jako pierwsza i dotychczas jako jedyna Agencja zatrudnienia w historii przyznawania tej nagrody.
Agencja DP WORK jest w rankingu TOP 10 największych Agencji Personalnych w Republice Czeskiej.
Rekrutujemy pracowników na różne stanowiska na potrzeby wielu renomowanych firm, skupiających swoją działalność na terenie Republiki Czeskiej.

Zachęcamy do odwiedzenia nas na fb: " DP WORK - PL" (kontakt w języku polskim)

Daj sobie szansę na stabilne zatrudnienie !

Opis stanowiska

Fabryka FAURECIA EMISSIONS CONTROL TECHNOLOGIES, MLADÁ BOLESLAV, s.r.o. (miasto Mladá Boleslav-Bezděčín)

Produkcja części samochodowych, głównie układów wydechowych i katalizatorów.

Opis stanowiska:

Obsługa półautomatycznych robotów spawalniczych oraz giętarek. Wkładanie materiału do giętarek i maszyn do cięcia, odbieranie i układanie gotowych elementów. Kontrola szczelności i jakości spoin.

Praca do przyuczenia - Szansę ma każdy kandydat, który spełnia nasze wymagania.

2 lub 3 - zmianowy system pracy

Wymagania

- bardzo dobry stan zdrowia
- Wcześniejsze doświadczenie nie jest wymagane (będzie dodatkowym atutem) - zapewniamy pełne przeszkolenie
umiejętność pracy w zespole
- zdolność rozpoznawania kolorów
- znajomość j. czeskiego będzie atutem - nie jest warunkiem koniecznym
- chęć i motywacja do pracy

Prezentacja firmy

Rekrutacyjno-szkoleniowa Agencja DP WORK otrzymała prestiżową nagrodę "F... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/04/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
1 rok
Liczba wakatów:
30
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
4 000PLN - 5 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Zarobki od 18 300 CZK - 3000 PLN netto/miesiąc, zaliczki, darmowe badania lekarskie, możliwość pracy w godzinach nadliczbowych, zakwaterowanie, 25 dni urlopu, wyżywienie na terenie fabryki, obuwie i ubrania robocze, system premiowy i możliwość awansu
Branża / kategoria:
Praca Motoryzacja / Automotive, Praca Praca na produkcji, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis