Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 23/02/2019.

Operator Maszyn w Dziale Wykończeń

Żywiec, śląskie

Gi Group Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.

ŚWIETNA OFERTA Z BONUSAMI CZEKA NA CIEBIE!

Dołącz do zespołu pracowników naszego Klienta, który działa aż w 24 krajach na świecie i posiada aż 96 zakładów.

Szukamy zmotywowanych osób na stanowisko operatora maszyn w dziale wykończeń.

Wymagania

Co możemy Ci zaoferować?
- możliwość uzyskania wysokich premii,
- pakiety dodatkowe (Luxmed, Multisport, ubezpieczenie NW),
- możliwość zdobycia doświadczenia u lidera w branży,
- umowę o pracę tymczasową.

Będziesz odpowiedzialny za:
- prace produkcyjne związane z obsługą maszyn,
- kontrolę jakości wytwarzanego produktu.

Wystarczy, że:
- posiadasz motywację do pracy,
- potrafisz pracować w zespole,
- jeśli masz doświadczenie na podobnym stanowisku – będzie to mile widziane.

Nie zwlekaj - prześlij nam swoje CV, skontaktuj się z nami telefonicznie, bądź wyślij SMS o treści "praca Żywiec" - oddzwonimy do Ciebie!

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy... działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
16/01/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna , Praca Praca na produkcji