Operator maszyn/urządzeń

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Legionowo, mazowieckie

Miejsce pracy: Legionowo

Zadania:

  • Bieżąca obsługa maszyn i urządzeń, także sterowanych komputerowo
  • Kontrola jakości produktów
  • Dbanie o stan techniczny maszyn i urządzeń poprzez konserwację, przeglądy oraz obsługę maszyn zgodnie ze standardami
  • Współtworzenie bezpiecznego środowiska pracy poprzez przestrzeganie obowiązujących procedur oraz zgłaszanie uwag dotyczących bezpieczeństwa i warunków pracy
  • Znajomość i przestrzeganie parametrów wyrobu, mających wpływ na jakość gotowego produktu oraz zgłaszanie wszelkich dostrzeżonych odchyleń od standardu

Wymagania:

  • Doświadczenie w obsłudze maszyn/urządzeń produkcyjnych
  • Gotowość do wyrobienia badań sanitarno-epidemiologicznych
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym 4-brygadowym

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Konkurencyjne wynagrodzenie oraz system premiowy
  • Pakiet benefitów pozapłacowych
  • Możliwość rozwoju i awansu w strukturach firmy
  • Bezpłatny dojazd pracowniczy z miejscowości:
  • I trasa Płońsk- Zakroczym- Nowy Dwór Mazowiecki- Skrzeszew- Legionowo
  • II trasa: Nasielsk- Winnica- Pułtusk- Serock- Legionowo
Oferta dotyczy pracy stałej
Agencja zatrudnienia nr 412

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials