Operator maszyn/urządzeń pomiarowych

Progres Sp. z o.o. Sp. k.

Świdnica, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Grupa Progres Sp. z o.o. wspierając proces rekrutacji dla klienta poszukuje osób, które będą mogły zostać zatrudnione bezpośrednio u niego na stanowisku:

OPERATOR MASZYN/ URZĄDZEŃ POMIAROWYCH

Miejsce pracy: Biskupice Podgórne

Zapewniamy bezpłatny dojazd z miejscowości ościennych

Oferujemy:

- stabilne warunki zatrudnienia umowa o pracę BEZ OKRESU PRÓBNEGO bezpośrednio u klienta, który jest producentem baterii litowo- jonowych do samochodów elektrycznych;

- gruntowne wdrożenie i system szkoleń- nikt nie zostawi Cię opieki!

- pyszne obiady za symboliczne 4 zł (dwa dania!!);

- prywatna opieka medyczna;

- karta Multisport;

- jasno określona ścieżka rozwoju (WIESZ KIEDY i na jakich zasadach możesz awansować;

- atrakcyjne wynagrodzenie składające się z podstawy 2800 zł brutto + ATRAKCYJNE premie i dodatki do 650 zł;

- BEZPŁATNY transport do pracy- szybko i komfortowo;

Twoje zadania:

- Obsługa maszyny i urządzeń pomiarowych;

- Praca z panelami sterującymi;

- Monitoring wartości wskazywanych przez urządzenia pomiarowe ( praca z panelami sterującymi);

- Przestrzeganie zasad BHP;

Nie zwlekaj- wyślij SMS o treści OPERATOR na nr 691 850 124

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Wymagania

Czego oczekujemy?

- Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym;

- Mile widziane doświadczenie w pracy na panelach sterujących;

- Mocne nastawienie na podnoszenie kwalifikacji.

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/07/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
2 lata
Liczba wakatów:
12
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
2 800PLN - 3 500PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
dodatki
Branża / kategoria:
Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji