Agencja Zatrudnienia KS Service

Operator maszyn - umowa/transport

Miejsce pracy: Oborniki, Połajewo, Obrzycko, Rogoźno, Murowana Goślina, Szamotuły

Chcemy Ci zaoferować:

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • umowę o pracę i konkurencyjne wynagrodzenie
  • szanse na podnoszenie kwalifikacji oraz możliwość szkoleń m.in. na suwnicę, wózek widłowy
  • dojazd pracowniczy z Szamotuł, Połajewa, Obrzycka, Rogoźna oraz Murowanej Gośliny
  • bogaty system premiowy
  • profesjonalne szkolenia wdrażające w obowiązki
  • życzliwą atmosferę w pracy

Oczekujemy:

  • wykształcenia zawodowego lub technicznego
  • znajomości rysunku technicznego
  • motywacji i chęci do pracy w systemie III zmianowym
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Twoje zadania:

  • obsługa maszyn
  • kontrola przebiegu produkcji
  • dbanie o bezpieczeństwo pracy własnej

Dołącz do naszego zespołu i zdobywaj cenne doświadczenie!

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.