Operator Maszyn Termoformujących

Pack Plast

Warszawa, 04-393, mazowieckie

Pack Plast

Od: Pack Plast
Miejsce pracy: Warszawa, 04-393

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 3

Minimalne doświadczenie: 1 rok

Wykształcenie: Zasadnicze zawodowe

Branża: Praca Praca na produkcji

Firma PACK PLAST jest jednym z większych polskich producentów opakowań z foli płaskich. Siedziba Pack PLAST oraz zakład produkcyjny znajdują się w Warszawie na ul. Siennickiej 46 (Praga Południe). Pack Plast istnieje na polskim rynku opakowań od 1990 roku.
Miejsce pracy: Warszawa
Region: mazowieckie
Numer referencyjny: OP/04
Wynagrodzenie: 2 - 4 tys. zł

Zakres obowiązków i zadań na powyższym stanowisku będzie następujący:

przygotowywanie maszyn (głównie maszyny Illig) i urządzeń do realizacji zadań produkcyjnych;
obsługa linii produkcyjnej;
bieżąca konserwacja polegająca na utrzymaniu właściwej czystości części maszyn;
pomoc w naprawach i konserwacjach;
dbałość o optymalny przebieg produkcji, jej wydajność i minimalizację strat materiałowych;
dbałość o jakość produktu i bieżące kontrolowanie tej jakości;
wypełnianie bieżących raportów produkcyjnych;
prowadzenie dokumentacji stanowiskowej.

wykształcenie min. zasadnicze zawodowe;
chęć pracy przy maszynach produkcyjnych i ich obsłudze;
umiejętności lub zdolności do naprawy maszyn i rozwiązywania problemów technicznych;
praca stojąco – chodząca;
praca zmianowa;
znajomość zagadnień kontroli jakości.