Operator maszyn termoformujących-pracownik produkcji

BERRY SUPERFOS POZNAŃ Sp. z o.o.

Poznań, Kruszwica, wielkopolskie

Od: BERRY SUPERFOS POZNAŃ Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Poznań, Kruszwica

Wiodący producent opakowań z tworzyw sztucznych należący do Międzynarodowej Grupy Kapitałowej poszukuje kandydata na stanowisko:

Operator maszyn termoformujących

Zadania:

  • Obsługa maszyn do termoformowania;
  • Czynności związane z utrzymaniem maszyny w ruchu i minimalizacja poziomu awaryjności;
  • Nadzór nad wyrobem w trakcie jego produkcji;
  • Zapewnienie płynności produkcji zaplanowanych prac w oparciu o stosowaną dokumentację;
  • Przestrzeganie norm jakościowych;

Wymagania:

  • Wykształcenie zawodowe techniczne (preferowane mechaniczne);
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • Gotowość do pracy w ruchu ciągłym;
  • Mile widziana znajomość maszyn do termoformingu typu: Gabler, Illig Kiefel itp.;
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego;

Oferujemy:

  • Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Możliwość rozwoju zawodowego;
  • Pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, premia roczna, program oszczędnościowy, dofinansowanie do sportu);
  • Praca w systemie zmianowym;

Osoby zainteresowane podjęciem współpracy prosimy o przesłanie aplikacji poprzez przycisk "Aplikuj".

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się tylko z wybranymi osobami.