Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 22/02/2018.

Operator Maszyn Spawalniczych CNC

Piastów, Pruszków, Raszyn, mazowieckie

Work Service S.A.

Opis stanowiska pracy

OPIS STANOWISKA:

  • Obsługa maszyn CNC,
  • Dbanie o sprawny przebieg procesów obróbki,
  • Wykonywanie prac zgodnie z dokumentacją techniczną,
  • Przestrzeganie zasad i norm BHP.

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie minimum średnie techniczne,
  • Kierunki kształcenia mechanik, elektryk, automatyk, mile widziane,
  • Znajomość min. podstawowa j. angielskiego,
  • Motywacja i chęć dopracy,
  • Umiejetność szybkiego przyswajania wiedzy,
  • Komunikatywność, sumienność, odpowiedzialność,
  • Gotowość podnoszenia kwalifikacji,
  • Dobra organizacja pracy.

OFERUJEMY:

  • Umowę o pracę na pełen etat,
  • Pracę przy zaawansowanych technologiach,
  • Interesującą i stabilną pracę w firmię o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji,
  • Miejsce pracy- Piastów.

Jesteśmy największą w Polsce firmą HR dostarczającą innowacyjne rozwiązania z zakresu... zasobów ludzkich – specjalizujemy się w usługach z zakresu doradztwa personalnego, jak i restrukturyzacji w obszarze HR, rekrutacji i outsourcingu pracowniczym.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
15/01/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji