Operator maszyn - Sosnowiec

Gi Group Sp. z o.o.

Sosnowiec, śląskie

Miejsce pracy: Sosnowiec

Zakres obowiązków:

• Odpowiedzialność za prawidłowe funkcjonowanie maszyny
• Odpowiedzialność za usuwanie drobnych usterek maszyny
• Dbanie o ład i porządek na stanowisku pracy
• Wykonywanie pomiarów
• Codzienne raportowanie z wyników produkcji
• Produkcja wg założonej normy

Wymaganie:

• Doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej
• Doświadczenie w obsłudze maszyn stolarskich lub maszyn CNC mile widziane
• Podstawowa znajomość obsługi i bieżącej konserwacji maszyn
• Umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi
• Gotowość do pracy zmianowej - 2 zmiany
• Mile widziane uprawnienia na wózki widłowe

Nasz Klient oferuje:

• Pracę bezpośrednio u klienta
• Pierwsza umowa na okres próbny
• Praca w systemie 2 zmianowym ( 6:00-14:00, 14:00-22:00 )
• Rozwój zawodowy
• Stabilne warunki zatrudnienia

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.