OPERATOR MASZYN SMT Nr.ref.: OMSMT/11.2017

Elhurt Sp. z o. o.

Gdańsk-Osowa, pomorskie

Opis stanowiska pracy

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za przygotowanie maszyn do pracy, programowanie i bieżącą obsługę, zapewnienie ich sprawnego funkcjonowania. Obsługa będzie dotyczyła maszyn na linii montażu powierzchniowego.

Wymagania

- doświadczenia na podobnym stanowisku,
- znajomość zagadnień związanych z montażem SMT,
- gotowość do pracy w systemie 3 - zmianowym.

Prezentacja firmy

Elhurt działa na rynku elektronicznym od 1990 roku. Nasza firma <br/>jes... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/12/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
3 miesiące
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
3 400PLN - 3 750PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji