Operator maszyn skrawających

ERBUD Industry Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

ERBUD INDUSTRY CENTRUM
Dynamicznie rozwijająca się firma, świadcząca usługi serwisowo - remontowe dla energetyki
i przemysłu, należąca do Grupy Erbud,

Poszukuje rzetelnych osób na stanowisko:

Od: ERBUD Industry Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Łódź

Opis stanowiska:

  • Regeneracja i obróbka elementów na tokarkach, frezarkach, szlifierkach
  • Produkcja jednostkowa (każdorazowy samodzielny dobór parametrów)

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i uzyskiwanych wyników pracy, w tym możliwość wypracowania premii
  • Wysokie standardy bezpieczeństwa i higieny pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez szkolenia zawodowe
  • Niezbędne narzędzia pracy i szkolenia
  • Pakiet usług medycznych

Wymagania:

  • Wykształcenie zawodowe lub techniczne (preferowane o kierunku mechanika)
  • 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku pracy
  • Umiejętność obsługi tokarki konwencjonalnej, piły taśmowej i wiertarki (mile widziana umiejętność obsługi frezarki)
  • Umiejętność wykonania gwintu trapezowego na tokarce – warunek konieczny
  • Odpowiedzialność, zdyscyplinowanie

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.