Operator Maszyn - Siechince

Niden Draft Sp. z o.o.

Siechnice, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Będą Państwo odpowiedzialni za:
- przygotowywanie i obsługę linii pakujących (zmiana formatu, rozruch i prowadzenie procesu pakowania),
- kontrolę procesu pakowania,
- mycie i dezynfekcje urządzeń,
- prace według instrukcji i procedur,
- wypełnianie dokumentacji związanej z procesem pakowania,

Jesteśmy zainteresowani osobami które mają:
- doświadczenie zawodowe w zakładzie produkcyjnym - mile widziane,
- gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym,
- posiadają lub są gotowi do wyrobienia książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych,
- umiejętności techniczne oraz skrupulatnie wykonują prace,
- chęci pracy w nowoczesnej branży farmaceutycznej,

Zapewniamy Państwu:
- zatrudnienie na umowę o pracę od 1 dnia bezpośrednio u Klienta,
- rynkowe wynagrodzenie wraz z dwiema atrakcyjnymi premiami uznaniowymi,
- pracę od poniedziałku do piątku - wolne weekendy,
- klimatyzowane, czyste pomieszczenia, dbałość o bezpieczeństwo i komfort Pracownika,
- Pakiet benefitów pozapłacowych takich jak: karta Multisport, dofinansowanie do wypoczynku, wydarzeń kulturowych oraz innych.

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/05/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji