Opis stanowiska pracy

W związku z rozwojem naszego Klienta - prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Wymagania

Oferta:

 - Umowa o pracę bezpośrednio firmą

 - Praca w systemie 3-zmianowym, 4-brygadowym

 - Stawka 3800zł brutto (podstawa+premie+dodatki)

 - Możliwość rozwoju własnych kompetencji oraz doświadczenia zawodowego

Zadania:

- Obsługa maszyn i urządzeń w dziale rozlewu piwa

- Bieżąca kontrola procesu produkcyjnego

- Utrzymanie sprawności technicznej maszyn i urządzeń poprzez bieżącą inspekcję oraz    czyszczenie

 - Bieżące wypełnianie dokumentacji produkcyjnej

 Oczekiwania:

 - Doświadczenie w obsłudze maszyn i urządzeń produkcyjnych

 - Wykształcenie minimum zawodowe

 - Gotowość do pracy w systemie zmianowym

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy... działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
04/07/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Praca Inne , Praca Praca fizyczna , Praca Praca na produkcji